Wienerschnitzler af dansk kalv til 59,95 kr. og Mutti tomater til kun 10 kr. pr. stk.

dato

Vi har kigget på denne uges tilbudsaviser for dagligvarebutikker i Christiansfeld og har fundet nogle fantastiske tilbud. Her er et udpluk af de bedste tilbud fra Meny.

Disse tilbud gælder i en begrænset periode, så skynd dig ned i din lokale Meny og gør en god handel!

Meny: Wienerschnitzler af dansk kalv til 59,95 kr.

Hos Meny kan du få wienerschnitzler af dansk kalv til en pris på 59,95 kr. for 2 stk. (350 g). Dette tilbud er perfekt til en lækker middag og gælder fra fredag den 23. maj til lørdag den 28. juni.

Meny: Mutti tomater til 10 kr. pr. stk.

Meny tilbyder også Mutti tomater i flere varianter til kun 10 kr. pr. stk. Med en vægt på 130-400 g pr. dåse, er dette et godt køb til din madlavning. Tilbuddet gælder fra fredag den 23. maj til lørdag den 28. juni.

Vi tager forbehold for, at oplysningerne om tilbud kan have ændret sig siden, vi skrev artiklen. Tjek tilbudsavisen inden du kører til butikken.