2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Christiansfeld. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
Blandt de seneste boliger til salg i Christiansfeld finder man villaen på Steenbjerg 44, der med sine 187 kvadratmeter tilbyder en rummelig bolig. Ejendommen er beliggende på en flot grund på 1030 kvadratmeter og prissættes til 3.495.000 kr. Den indeholder fem værelser, hvilket gør den ideel til en familie, der har brug for plads.
En anden mulighed i Christiansfeld er ejerlejligheden på Lindegade 10, st. th. Denne bolig byder på 66 kvadratmeter fordelt på tre værelser og er sat til salg for 685.000 kr. Lejligheden er beliggende på en del af en grund på 1461 kvadratmeter, der giver rigelig med fælles udendørsareal tilgængelighed.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.